SOFFA, oscariansk, 1800-talets slut.

Svarvade ben med hjultrissor. Röd och blå tygklädsel. Dekor av tofsar. L 130.

Slitage. Delvis blekt. Smärre tygskador.

Lähtöhinta
1 800 SEK