SOFFBORD, Børge Mogensen, för Fredericia Stolefabrik, modell 261. Brännmärkt AG.

Skiva i jakaranda. Ben i ek. Brännmärkt. L 160, b 60, h 44.

Solblekt skiva samt med brännmärke. Slitage, hack samt repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK