SKÅPÖVERDEL, allmoge, Sverige 1800-talets första hälft.

Gråmålat med raka sidor, dörrpar med infällda spegelfält. L 132, b 57, h 108.

Ställvis hårt slitage, repor, sprickor. Ett gångjärn med skada.

Lähtöhinta
3 000 SEK