SKÅL, silver, svenska importstämplar, CG Hallberg, Stockholm. 1915. Vikt ca 700 gram.

Dekor av knäckar. Rund fot. Med graverad dedikation och monogram. Diam 28, h 14.

Slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK