BÖCKER, 2 st. "Suecia Antiqua et Hodierna". 1898-99 resp Nationalupplaga 1924.

Mappar med oinbundna blad i halvfransk pärm resp helband i klot.

Slitage, smärre skador. Ej genomgångna.

Lähtöhinta
1 500 SEK