GOLVLAMPA, AB Armaturhantverk Göteborg, 1950-tal.

Rödlackerad metall samt gulmetall. Utdragbar och svängbar arm. H 157, l 58.

Slitage, bucklor, repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK