BYRÅ, 1920-30-tal.

BYRÅ, 1920-30-tal.

Mahogny. Rak form. Två lådor. Geometriska inlägg. Skiva av Kolmårdsmarmor. Mässingsbeslag. L 76, b 43, h 74.

Slitage. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 500 SEK