BRICKBORD, mässing och smidesjärn, orientalisk, 1800/1900-tal.

Rund form. Upphöjd kant. Medföljande benställning i smidesjärn. Diam 110 H 45.

Slitage. Smärre bucklor. Senare benställning.

Lähtöhinta
4 000 SEK