UTSTÄLLNINGSAFFISCHER, 3 st. Roy Lichtenstein, Allen Jones och Pierre Fernandez Arman, 1900-talets andra hälft.

Affischer av Arman och Allen Jones är signerade. 83x58, 64x39 samt 70x84

Smärre slitage och några mjuka veck, Lichtenstein med smärre skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK