Edgar Barclay

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1842-1913)
Edgar Barclay

EDGAR BARCLAY, olja på duk, sign. o dat. "1909".

Flicka och åsna. 28,5 x 33.

Smärre krackelyrer samt smuts.

Lähtöhinta
6 000 SEK