KANNA, mässing, Artek.

KANNA, mässing, Artek.

Cylindrisk form, lock, knopp av teak. Rak pip. Snedställt handtag av massiv teak. Märkt Artek. H 18,5.

Smärre buckla. Repor. Slitage.

Lähtöhinta
1 800 SEK