GOLVLAMPOR, ett par, Josef Frank, Svenskt Tenn.

Rund fot av mässing, svart mittstång med mässingsdekor. Originalskärm av grönlackerad metall medföljer. H 140.

Slitage. Anlupen mässing. Repor. Skärmarna med krackeleringar.

Lähtöhinta
6 000 SEK