Valaisimet Muut
22029
BORDSARMATURER, 2 st, porslin, Gustavsberg, "Lagun", Sven Jonsson respektive Rörstrand, 1900-tal.
Bordsarmaturer, 2 st, porslin, gustavsberg, "lagun", sven jonsson respektive rörstrand, 1900-tal.

Azurblå glasyr med silverdekor, konande form. Urnformad med röd glasyr. H tot 28 resp 37 .

En med lagning samt spricka.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
600 SEK