HÖRNSKÅP, Karl Johan, 1800-talets mitt.

Björk. Vitrinskåp på kulfötter. Överdel med vitrin, nederdel med dörr. Dekorerat med svarvade halvkolonetter. L 102, B 54, H 167. Nyckel finns.

Smärre slitage. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
5 000 SEK