PARTI BÄGARE, 4 st, silver, Danmark, K Andersson samt GAB, 1900-talets första hälft. Ca 530 gr.

H 10-15.

Bruksslitage, repor, smärre bucklor. En skev samt två något ostadiga. Tre med gravyr.

Lähtöhinta
2 000 SEK