Tilaa uutiskirjeemme

22081
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, sign Nygren, dat 1865.
OkÄnd konstnÄr, olja på duk, sign nygren, dat 1865.

Genremotiv med allmogefolk vid stuga vintertid. 43x56

Oxiderad fernissa, krackelyrer, vissa ojämnheter.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK