Willem van der Vliet

(Alankomaat, 1856-1924)
Willem van der Vliet
(Alankomaat, 1856-1924)

WILLEM VAN DER VLIET, olja på duk. Sign, Holland, 1800/1900-tal.

Landskap med kor vid vattendrag och väderkvarn. 60x39.

Gulnad fernissa.

Lähtöhinta
2 500 SEK