SIDEBOARD, "Herrgården", Carl Malmsten.

Ek. Raka sidor, tre räfflade skåpdörrar, tre lådor. L 150, b 39, h 96. Nyckel finns.

Slitage, repor, ojämnt solblekt. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK