PIEDESTAL, nylouis XVI, sent 1800-tal.

Mahogny, svarvade kannelerade spjälor på hyllplan med fyra svängda fötter. Marmorskiva. Beslagsdekor och krönande gallerkant av mässing. L 30, b 30, h 83.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
1 800 SEK