AFFISCH, Leif-Erik Nygårds. Sign.

Marilyn Monroe. Fotot utfört 1962. Bär senare signatur från fotografen. Bladstrl 50 x 68,5.

Oramad. Slitage. Smärre veck.

Lähtöhinta
1 500 SEK