Korut
222428

KAMÉBROSCH, guld 18K, snäckskal, Gustav Möllenborg, Stockholm 1800-talets mitt.

Ovoid snäckskalskamé med porträttrelief av äldre man, h 6,5. Sammetsklädd dyna medföljer.

Slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK