BORD, Louis XVI, Tyskland 1700-tal.

Parkettfanerat. Låda i sargen. Nedåt avsmalnande ben. L 91, B 64, H 77.

Skador. Fanérsläpp/skador. Sprickor.

Lähtöhinta
3 000 SEK