VASER, 3 st, porslin samt flintgods, Royal Copenhagen.

Polykrom dekor, h 20.
Grå samt grön glasyr med krackelerat mönster, h 20.
Dekor av blad, h 18.

Slitage, tillverkningsdefekter. En del med smärre kantsprickor samt krackelyrer.

Lähtöhinta
1 500 SEK