Edvard Rosenberg

(Ruotsi, 1858-1934)
Edvard Rosenberg
(Ruotsi, 1858-1934)

EDVARD ROSENBERG, olja på duk, sign.

Insjölandskap på vårvintern i skymmningsljus. 60x95.

Slitage längs övre långsidan.

Lähtöhinta
4 000 SEK