PARTI SILVER, 5 delar, silver, 1900-tal, vikt 495 gr.

Skål på kulfötter, Mexiko, diam 12.
Fat, 1938, Sverige, diam 18.
Skål på fot, Sverige, h 7.
Skål på fot, bär otydliga stämplar, diam 14.
Hänkelskål, bär otydliga stämplar, l 13.

Ytslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK