PARTI SILVER, 13 delar, 1800/1900-tal. Vikt ca 441 gr.

Två figurer, h 6,5.
Två sockerruskor, h 7,5.
Tre skålar, diam 4-7,5, h 2-3,5.
Strösked, l 14.
Tre dosor, l 6-7, h 2-3.
Servettring, l 4,5.
Skål, l 11, h 4,5.

Slitage, en sockerruska där toppen lossnat.

Lähtöhinta
1 500 SEK