SALONGSGRUPP, 7 delar, Senempire, 1800-talets mitt.

Björk. Pelarbord, H 74 dia 100. Sex stolar med lös klädd sits. Två iläggsskivor medföljer á B 40.

Slitage. Bord spricka på basen. En stol skadad, en ryggbricka lös. Lagningar.

Lähtöhinta
4 500 SEK