KAFFESERVIS, 3 delar, silver, K.G. Markströms Guldsmeds AB, Sverige 1920/30-tal. Tot.vikt ca 750g.

Fotring med ovalt pärlband. Kaffekanna, gräddkanna, sockerskål. Svenska stämplar, 1926 och 1934. H 9-25.

Mindre slitage. Obet buckla.

Lähtöhinta
4 500 SEK