Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

SERVISDELAR, 20 st, benporslin, Blå Blom, Gustavsberg.

4 kaffekoppar med fat, 5 assietter, 3 uppläggningsfat, såsskål, sockerskål med lock, sockerskål, gräddkanna samt 4 tékoppsfat.

Slitage. Fläckar. Enstaka nagg.

Lähtöhinta
1 200 SEK