SKRIVBORD, 1960-tal, Seffle Möbelfabrik.

Teak, originaldetaljer medföljer.
L 130, b 70, h 72. Nyckel finns.

Bruksslitage, repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK