226427

MANSCHETTKNAPPAR, 18k guld samt två små diamanter, Stockholm, 1968.

Stämplade GK. L 2, b 1. Vikt 11 g.

Obetydligt bruksslitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK