Francesco Zuccarelli

(Italia, 1702-1788)
Francesco Zuccarelli
(Italia, 1702-1788)

FRANCESCO ZUCCARELLI, hans art, olja på duk. 1700/1800-tal.

Den heliga familjen i Egypten. 69 x 56.

Uppklistrad duk. Krackelerad. Färgbortfall. Slitage.

Lähtöhinta
7 000 SEK