BÖCKER, 3 volymer, "Nordiska Museets möbler från svenska herremanshem", Sigurd Wallin, Stockholm, 1913-35.

Illustrerade. Halvfranska band.

Banden med slitage, smärre skador och fläckar. Ej genomgångna.

Lähtöhinta
1 500 SEK