TUMLARE, silver, Wilhelm Smedberg, Karlstad 1792. 17g.

Invändigt förgylld samt som band på utsidan. H 2,5 diam 5,5.

Skadad förgyllning, skador, slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK