KANNA samt SKED, silver 1700/1800-tal, vikt 227 g.

Kanna, Göteborg, 1838.
Sked, Jurgen Friedrch Sickman, Stockholm, 1752.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK