SOFFBORD, "Ovalen", Carl Malmsten, Åfors Möbelfabriks AB. Brännmärkt.

Fanérat. Oval form med något utställda ben. L 120, b 85, h 61.

Bruksslitage, repor. Bordsskiva ställvis blekt samt små limfläckar på skiva.

Lähtöhinta
2 000 SEK