FÄLLBORD, ett par. "Krogsta" ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal.

Gråmålat trä. Tredelad pelarfot. Diam 63, h 76.

Slitage. Skador samt visst färgbortfall på skivorna.

Lähtöhinta
1 500 SEK