TRÄDGÅRDSBORD, gjutjärn, 1900-talets första hälft.

Parställda kopplade ben med genombruten dekor. Skiva i kalksten. L 107, B 60, H 76.

Slitage. Repor. Smärre rost. Skiva med enstaka kantnagg.

Lähtöhinta
3 000 SEK