SKRIVUTENSILIER, 3 delar, stål,mässing, nyrenässans, sent 1800-tal.

Etsat och polerat stål med rik växtdekor och förgyllda mässingsornament. Brevkniv, sigillstamp, pennskaft. Tillhörande fodral. L 6-19.

Slitage och smärre anlöpningar.

Lähtöhinta
400 SEK