BESTICK, 55 st, silver, "Svensk rund", 1920-tal. Tot vikt ca 2700 gr.

Sex fruktknivar. Sex fruktgafflar. Sex förrätts skedar. Sex förrätts gafflar. Sex matknivar med blad i rostfritt stål. Sex matgafflar. Sju matskedar. Sex fiskknivar. Sex fiskgafflar.

Monogramgravyr, slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK