PARTI SILVER, 23 delar, 1800/1900-tal. 940 g.

Tesil, l 18 samt skedar och gafflar, mestadels modell Fransk lilja, l 14 - 22.

Slitage, gravyr samt bucklor.

Lähtöhinta
3 000 SEK