22985

PARTI APOTEKSGLAS, ca. 12 delar.

Brun glasmassa, vissa med etiketter. 7 storlekar. Proveniens: Apoteket i Herrskog, Ångermanland. H 5-43

Enstaka nagg.

Lähtöhinta
1 800 SEK