Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

MATSALSGRUPP, 7 delar, "Juni", Carl Malmsten.

Vitlackat. Bord, 4 stolar, 2 karmstolar, 3 iläggsskivor medföljer samt bordsförlängning i playwood med två svarta avtagbara ben. L 120+55+55+55+60, b 120, h 74. Brännmärkt.

Slitage, färgbortfall, mindre skador.

Lähtöhinta
6 000 SEK