SKRIVBORD, Hans J Wegner. Anderas Tuck, Danmark, 1950-tal.

Märkt. Teak, ek. Lådor i sargen. L 138, B 76, H 72.

Repor, slitage, ringmärken/fuktfläckar. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
6 000 SEK