BESTICKSERVISDELAR, 39 st, silver, GAB, "Olga", 1970-80-tal. Totalvikt ca 2000 gram.

11 bordsgafflar samt en i nysilver, 12 bordsknivar med rostfria blad, 12 bordsskedar, smörgåsgaffel, smörgåskniv, smörkniv, potatissked.

Slitage.

Lähtöhinta
6 000 SEK