Alfred Thörne

(Ruotsi, 1850-1916)
Alfred Thörne
(Ruotsi, 1850-1916)

ALFRED THÖRNE, akvarell, sign.

Hus och träd. Oramad. 14 x 20.

Svagt gulnad.

Lähtöhinta
1 500 SEK