SKRIVBORD, senjugend, 1920-tal.

Mörkbetsad ek, rektangulär skiva, fem lådor, fyra svängda ben. L 120, b 58, h 76. Nyckel finns.

Slitage, repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK