BOKHYLLA, "Pilaster", John Kandell, Källemo möbler. 1900/2000.

Betsat trä, rund metallfot. L 26, b 20, h 206.

Slitage. Repor.

Muut tiedot

Ovanlig version på fot.

Lähtöhinta
5 000 SEK