SOFFBORD, Alf Svensson för Bra Bohag, formgivet 1956.

Stomme i teak. Skiva i glas. L 138, b 66, h 51.

Glasskiva med nagg och repor. I övrigt bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK