PARTI SILVER 26 delar, 18/1900-tal, Sverige, England. totalvikt 707.

5 sockerströare, 2 såsslevar, 1 sockertång, 3 mindre skedar, 3 gafflar, 1 sked, 11 teskedar,

Slitage, repor, sprickor.

Lähtöhinta
1 500 SEK